Standardy higieny i czyszczenia
Dystrybuowany przez firme "KiM" S.C

Oddalona tylko o jedną rozmowę telefoniczną

Jedną z mocnych stron firmy HWR-CHEMIE jest jej specyficzny system zarządzania. Wyszkolony personel gwarantuje fachową poradę.

Przez dodatkowe przedstawienie opisów produktów oraz arkuszy danych bezpieczeństwa klient otrzymuje wszystkie informacje, które konieczne są dla bezpiecznego stosowania tych produktów.

Ze względu na nasz dobrze posortowany asortyment gotowych wyrobów jesteśmy w stanie zamówienia klientów, złożone przez telefon, telefax czy e-mail bezpośrednio do naszego biura, przygotować do wysyłki w ciągu jednego dnia roboczego.

Wysyłka zostanie dostarczona w zasięgu całej Polski w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia przez spedycje lub firmy usługowe dostarczające paczki.

Odpowiednio do wymagań klientów, po wcześniejszym uzgodnieniu zapotrzebowania nasze produkty mogą zostać dostarczone w butelkach 1-litrowych, 10- i 20-litrowych kanistrach, 60-, 120-, i 210-litrowych beczkach, jak też w 1000-litrowych zbiornikach. Ponadto jest także w sprzedaży cały szereg produktów specjalnych w pojemnikach aerozolowych.